Home Seprator SiteMap Seprator Contact Seprator Login Seprator
سه شنبه ٠٣ مهر ١٣٩٧-

موقعیت:صفحه اصلي > اخبار 
.............................................................................................................................................................................  


نسخه چاپي  ارسال به دوست

دیدار مشاور وزیر بهداشت و رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با خانواده شهید مدافع حرم


مشاور وزیر بهداشت در امور شاهد و ایثارگر و رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به همراه نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، با خانواده شهید "مهرداد قاجاری"، از شهدای مدافع حرم، دیدار کردند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، هدف از بازدید از خانواده شهدا را روحیه گرفتن و یادآوری رشادت های این شهدا و خانواده های آنان عنوان کرد و گفت: مردم کشور ما باید بدانند که آرامش، آسایش و امنیتی که در کشور وجود دارد، مدیون خون شهدا است.

دکتر "محمدهادی ایمانیه"، افزود: وظیفه هر ایرانی است که با بازدید از مزار مطهر شهدا و دیدار با خانواده معظم آنان، یاد و خاطره شجاعت و جوانمردی، غیرت و بزرگی شهدا را زنده نگه دارند.

این دیدار با حضور دکتر "سید محمدهادی موسوی" مشاور وزیر بهداشت و درمان در امور شاهد و ایثارگران، دکتر "محمدهادی ایمانیه" رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر "مسعود گودرزی" نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، "محمدحسین سرایداران" مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در امور ایثارگران و دکتر "مهتاب معمارپور" رییس دانشکده دندانپزشکی شیراز، برگزار شد.

 


1396/07/01 /١٦٦٤٢٣/515

خروج