Home Seprator SiteMap Seprator Contact Seprator Login Seprator
سه شنبه ٠٣ مهر ١٣٩٧-

موقعیت:صفحه اصلي > اخبار 
.............................................................................................................................................................................  


نسخه چاپي  ارسال به دوست

دیدار وزیر بهداشت با خانواده شهید طهرانی مقدم


وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه سیدمحمد هادی ایازی معاون اجتماعی وزارت بهداشت و دکتر موسوی مشاور وزیر در امورایثارگران با حضور در منزل سردار شهید حسن طهرانی مقدم  با خانواده شهید دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار همسر شهید طهرانی‌مقدم در سخنانی خطاب به وزیر بهداشت گفت: شما مردان با همت و تلاشگری هستید که در زمینه بهداشت و پزشکی به جامعه خدمت می‌کنیدو توانسته‌اید تحولی سازنده و پایدار در عرصه پزشکی و سلامت ایجاد کنید. جامعه ما نیاز به مردانی مانند شما دارد و چشم امید مردم و جامعه به کسانی است که در این زمینه و زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند. شهید طهرانی‌مقدم کسی بود که نتوانست در خدمت خانواده‌اش باشد اما خود فردی پرتوان، پرهمت و تلاشگر بود و وقت خود را بسیار مدیریت می‌کرد و همیشه جلوتر از زمان بود و تدبیر و نگاهش همیشه جلوتر بود. زمانی به  می‌گفت که «کارهایی که من در این 3، 4 سال انجام دادم 15 سال دیگر نتیجه‌اش را مشاهده می‌کنید.» البته پشت حاج حسن هزاران اراده و فرد پرتوان و تلاشگر در این عرصه مشغول به جهاد هستند.

 

.

وزیر بهداشت در سخنانی گفت که امیدواریم بتوانیم اقدامات شایسته مردم و انقلاب اسلامی را رقم بزنیم و در رفع احتیاجات مردم قدم برداریم. واقعیت آن است که اقدامات خوبی در حوزه بهداشت و درمان انجام شده ولی هنوز تا آنچه که در تراز انقلاب اسلامی است فاصله داریم و امیدواریم مجلس و دولت بتوانند مشکلات مردم را حل کنند.

.

 

سیدمحمد هادی ایازی معاون وزیر بهداشت نیز در این دیدار گفت: شهید طهرانی‌مقدم را از دوران نوجوانی می‌شناسم و با او دوست بودم. او در سخت‌ترین شرایط در زمان جنگ و بعد از آن امیدوارانه به آینده نگاه می‌کرد و بچه‌ها را به امیدواری تشویق می‌کرد و این نکته بارزی از خصوصیات شهید طهرانی‌مقدم است..

 

ایازی در ادامه گفت: حاج حسن توجه خاصی به زیرمجموعه‌هایش داشت و تمام بچه‌ها مانند پدر می‌پرستیدندش و من با خیلی از همکارانش ارتباط دارم و آنها این موضوع را تصدیق می‌کنند او درجه نظامی برایش معنی نداشت و انسانی خاکی بود و خودش در خط مقدم هر کاری بود که قرار بود انجام شود و توجه به زیردستانش زبانزد بود.

.

در ادامه وزیر بهداشت با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خانواده شهید طهرانی مقدم تقدیر کرد.


1396/10/25 /١٧١٥٥٩/432

خروج