Home Seprator SiteMap Seprator Contact Seprator Login Seprator
يکشنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٧-

موقعیت:صفحه اصلي > اخبار 
.............................................................................................................................................................................  


نسخه چاپي  ارسال به دوست

خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان ذخیره های اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند


دکتر سید حسن هاشمی شب گذشته در دیدار با دکتر کیانی یکی از جانبازان 70 درصد دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: شهدا و جانبازان، از تمام هستی خود گذشتند تا کشور، انقلاب اسلامی و دین اسلام، حفظ شود بنابراین هر مسئولی در جمهوری اسلامی ایران باید خودش را وامدار آنها بداند.

وزیر بهداشت یادآور شد: دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان برای مسئولان، افتخار است و شاید مهمترین کاری که یک مسئول می تواند انجام دهد، عمل صحیح به وظایفی است که بر عهده دارد.

دکتر هاشمی اضافه کرد: در صورتی که مسئولان به طور صحیح به وظایف خود عمل کنند، شهدا، ایثارگران، جانبازان و خانواده های آنها خوشحال خواهند بود چراکه فکر می کنند راهی را که انتخاب کرده اند، گم نشده و ادامه دارد.

دکتر کیانی جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس نیز گفت: دیدار مسئولان با خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان در خانواده های آنها تاثیر مثبت دارد و همین که هنوز افراد دلسوزی وجود دارند که به فکر ما هستند، ارزشمند است.

لازم بذکراست دراین دیدار دکتر موسوی مشاور وزیر در امور ایثارگران ودکتر صمیمی مدیر کل بنیاد شهید استان تهران وزیر بهداشت راهمراهی کردند .وازاین جانباز گرانقدر تقدیر وتجلیل بعمل آوردند .

 
1396/02/18 /١٦١٠٧٩/521

خروج